Gabriela Brodská při oslavě svých 70. narozenin

+
 • Fénykép készítésének helye:
  Karlovy Vary
  Fénykép készítésének éve:
  1994
  Ország neve a fénykép készültekor:
  Česká republika
  Ország neve ma::
  Czech Republic

Tato fotografie byla pořízena v roce 1994 v Karlových Varech při příležitosti mých 70. narozenin. Oslava se konala v jedné malé restauraci v Karlových Varech a účastnili se jí rodinní příslušníci. Nalevo v bílé halence je má starší dcera Eva. Já jsem uprostřed. Napravo je moje mladší dcera Silvia.

Mám dvě dcery. Starší se jmenuje Eva. Narodila se 5. prosince 1949. Mladší se jmenuje Silvia a narodila se 30. prosince 1951. Obě se narodily v prosinci, přesně dva roky po sobě. Když byla děvčata malá, Eva strašně využívala Silvii, protože Silvia má dobromyslnou povahu, udělala by pro každého první poslední. Eva tu její dobrou povahu opravdu šeredně zneužívala. Když potom vyrostly a Eva dostala rozum, uvědomila si, že její sestra je taky k něčemu jinému, než aby jí vyčistila boty.

Eva se vyučila zlatnicí, ale nedělala to dlouho. Udělala si kurz a má salon krásy pro psy. Stříhá a upravuje pejsky. Silvia vychodila střední pedagogickou školu a pracuje jako vychovatelka. Nejprve učila ve zvláštní škole. Pak se na své vlastní přání přestoupila na internát pedagogické školy. Mají krásný internát…

Interjú adatok

Interjúalany: Gabriela Brodska

Kulcsfigura

Gabriela Brodska
Születési év:
1924
Születési hely:
Roznava
Foglalkozása
II.világháború után:
Účetní
Névváltozás
 • Születési név: 
  Rothova
  Névváltoztatás éve: 
  1945
  Névváltoztatás oka: 
  Marriage

További képek ebből az országból

Marta Jakobovicová édesanyjával és osztálytársnõjével
Gergely Oszkárné
Ondrej Horn, Ru'ena Hornová férje
glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8
glqxz9283 sfy39587stf03 mnesdcuix8